Коротка політика конфіденційності

Дізнайтесь більше про конфіденційність у My Safety Circle

Ми знаємо, що для спільноти My Safety Circle і сімей захист ваших близьких є пріоритетом номер один. Тому цілком природно, що ви хочете знати, як ми використовуємо дані, які ви нам надаєте. Ми це розуміємо, тому нижче ми описали, як ми використовуємо ваші дані.

Щоб My Safety Circle надавав вам найточніший і найкращий досвід, My Safety Circle збиратиме та використовуватиме ваше місцезнаходження та інші дані трьома можливими способами.

  • Щоб надати вам точну та своєчасну інформацію про ваше коло безпеки.
  • Для надання послуг визначення місцезнаходження, таких як екстрене відстеження або допомога на дорозі.
  • Для маркетингових цілей, які можуть включати або My Safety Circle, що пропонує вам нові послуги та/або рекламу третьої сторони. Інформація, яку ми надаємо третім сторонам для рекламних послуг, узагальнюється або іншим чином вилучається з усіх персональних характеристик наших даних. Наприклад, ми можемо надавати деідентифіковані дані про місцезнаходження третім сторонам, які аналізують тенденції розташування та пересування.

Примітка: Для вашої конфіденційності та спокою ваші учасники Safety Circle повідомляють про ваше місцезнаходження, коли ви явно запускаєте будь-яку з наведених нижче функцій:

  • ви починаєте екстрений виклик
  • ви починаєте безпечну подорож і встановлюєте час прибуття та не прибуваєте в пункт призначення вчасно

Щоб детальніше переглянути політику конфіденційності My Safety Circle натисніть тут. Якщо ви бажаєте скористатися своїми правами відповідно до Загального закону про захист даних, такими як право на доступ, виправлення чи видалення персональних даних або обмеження обробки або заперечення проти обробки, а також право на перенесення даних, ви можете звернутися до Моє коло безпеки в будь-який час- privacy@MySafetyCircle.com.