Безпека польових працівників

Я шукаю рішення для:

Легка активація сигналізації

Ваші співробітники можуть активувати екстрені сповіщення одним натисканням кнопки або потрясти свій пристрій.

Екстрений виклик також буде активовано автоматично, якщо вони не зареєструються в запланований пункт призначення вчасно.

Зменште свій ризик і збережіть свою конфіденційність

Додаток My Safety Circle гарантує, що вся особиста інформація (включаючи ваших співробітників
Поточні місцезнаходження) надійно зберігається та недоступний стороннім особам.

Місцезнаходження вашого працівника надається членам кола безпеки та вашій довіреній службі безпеки лише під час екстреного виклику.

Додаток дозволяє добровільно ділитися місцезнаходженням або відстеженням вашого Співробітника, але завжди показує, хто мав доступ до нього, і цей доступ задокументований і його легко відстежити.
Тому програму не можна використовувати для тихого стеження або шпигунства

Зменшення ризику витоку даних

Усі комунікації програми My Safety Circle зашифровані відповідно до сучасних стандартів безпеки (ключі RSA 2048+ бітів), що гарантує, що дані не можуть бути зламані за допомогою атак грубою силою.

Ми також не передаємо дані клієнтів будь-яким третім сторонам, таким як маркетингові агентства та агентства великих даних.
Оскільки ми навмисно не беремо участь у маркетингових дослідженнях, дорогоцінні приватні дані наших клієнтів піддаються меншому ризику розголошення, оскільки ті довірені контакти у ваших колах і ті люди, яким ви поділилися своєю інформацією, є єдиними людьми, які можуть звернути увагу на вас даних.
Навіть наша служба підтримки перевірить ваші дані лише тоді, коли ви попросите їх зробити це, і весь доступ задокументовано.
Оскільки кількість людських очей та інструментів, які мають доступ до ваших даних, надзвичайно обмежена, безпека даних знаходиться на високому рівні.

Глобальний доступ

Кожен екстрений виклик отримує власну плату відстеження, коли відстежується потерпілий і рятувальники, які прийшли на допомогу.

Ця функція не обмежена жодним кордоном і може бути спільною для учасників, які допомагають, тому надзвичайну ситуацію можна легко передати відповідним органам влади, коли виникне потреба.

Легке підключення

Додаток легко встановити та налаштувати.
Існують короткі посібники, де детально пояснюється, що робити, щоб підлітки чи люди похилого віку могли легко слідувати

Розширені можливості охоплення

Ми розробляємо можливості додатка MySafetyCircle для надсилання сигналів тривоги та зв’язку в зоні з низьким рівнем сигналу, де неможливе з’єднання мобільних даних, що значно підвищує ймовірність того, що дзвінок про допомогу буде успішним, а пошукові або рятувальні дії можуть бути точно націлені.

Тримайте своїх співробітників навченими та обізнаними

Людина в справжній надзвичайній ситуації переживає величезний стрес і може бути не в змозі чітко мислити чи діяти гладко. Тому дуже важливо, щоб вони заздалегідь знали, що вони можуть робити і чого вони можуть очікувати, якщо вони надішлють екстрений виклик.
My Safety Circle має вбудовану функцію, яка дозволяє регулярно виконувати вправи з безпеки. Тож той, хто потребує допомоги, знає, як її покликати.
І їхні контакти з безпеки – знають, як це зробити.

Зосередьтеся на нових розробках, гнучкості та персоналізації

Новий фокус розробки My Safety Circle зосереджений на кращому задоволенні потреб наших клієнтів — ті клієнти, які мають особливі вимоги та відкриті до співпраці та вносять свій внесок у розвиток майбутнього, що відповідає їхнім конкретним потребам, мають найкраще становище з MSC, щоб отримати відповідне рішення їхні потреби саме.